Vzťahy sa najprirodzenejšie vytvárajú či utužujú pri spoločnej činnosti. Jednou z takýchto činností bude aj pečenie vianočných oblátok nielen pre účastníkov workshopu – laických opatrovateľov, ale aj pre seniorov, ktorých navštevujú.

V utorok 21. novembra 2017 v čase od 16:00 do 18:30 Vás pozývame do vynovených priestorov Klubovne PUZZLE na Svätoplukovej 12, kde budeme v spoločnosti opatrovateľov a opatrovateliek, ale aj všetkých, ktorí majú blízko k dobrovoľnej pomoci ľuďom, spoločne piecť oblátky rôznych príchutí: vanilkové, škoricové, čokoládové, orieškové… 🙂

Každý účastník workshopu si môže vyskúšať prácu s oblátkovačom, ktorý sme mohli zakúpiť vďaka Nadácii SOCIA, ktorá z Fondu LIENKA POMOCI podporila náš projekt „Služba blížnym“. Pomáhať nám budú aj dievčatá z Domova na polceste Hniezdo, ktoré v rámci pracovnej terapie získavajú užitočné zručnosti pre samostatný život.

Spoločné chvíle pečenia oblátok a rozhovory o našej službe blížnym a opatrovaní formálnom či laickom zakončíme spoločným časom pri hudbe.

Pozvaný je každý, kto sa vo svojom voľnom čase stará či pomáha blízkemu človeku, je neformálnym opatrovateľom či opatrovateľkou.

Vstupné na workshop je 1€, čo predstavuje poplatok za suroviny potrebné na prípravu oblátok. Každý účastník si zo stretnutia odnesie 10 ks oblátok. Zároveň bude mať možnosť zakúpením ďalších vianočných oblátok podporiť aktivity v rámci opatrovateľskej služby Relevant n.o.

Tešíme sa na Vás! 🙂

Tím Relevant n.o.

Kontakt:

Mgr. Ivana Blecharžová, ivana.blecharzova@relevant.sk, 0918 438 535