Ak si si po pozretí stránky povedal, že by si sa rád zapojil a tiež by si chcel pridať ruku k dielu, tak máme pre teba dobrú správu:

Je to veľmi jednoduché!

Stačí vyplniť tento formulár: Klikni SEM

alebo sa ozvi vedúcemu jednotlivej služby:

Aktuálne hľadáme takúto posilu:

Dobrovoľník na správu sociálnych sietí – pomôž nám s pravidelným pridávaním obsahu na facebook a instagram! Robíme veľa zmysluplnej práce (pozri napr. sem: www.navodnazivot.sk), ale chýba nám človek, ktorý by o tom dal na sieťach viac vedieť. Ak ťa takáto práca baví, chceš získať viac skúseností v oblasti komunikácie v neziskovke a máš čas 2 hod. do týždňa, ozvi sa na relevant@relevant.sk a vyplň tento formulár.

Dobrovoľníčka do Hniezda – stále hľadáme empatických a trpezlivých dobrovoľníkov a hlavne dobrovoľníčky (21+), ktoré chcú byť oporou pre dievčatá z Domova na polceste Hniezdo. Môžete spolu variť, piecť palacinky, upratovať, vyrábať sviečky alebo sa iba tak rozprávať o živote. Môžeš sa zapojiť do každodenných aktivít nácviku pracovných zručností, komunít, školení a táborov alebo si spoločne vymyslieť tebe milú aktivitu (tanec, kurz šitia, varenia, workshop o bylinkách,…). Čas je na tebe, ale vítame víkendy a ceníme si pravidelnosť 🙂 Určite na to nebudeš sama, ale budeš mať podporu našich skúsených pracovníkov 🙂 Máme aj záhradu (blízko Pod Kamennou Baňou) a kuchyňu (za kaviarňou Café Relevant na Svätoplukovej 12), kde sa môžeš realizovať a naučiť nás a dievčatá niečo nové!  V prípade záujmu sa ozvi na relevant@relevant.sk a vyplň tento formulár. Viac o nás nájdeš na www.relevant.sk a www.navodnazivot.sk.

Dobrovoľník ku starkým – V rámci opatrovateľskej služby potrebujeme občasnou výpomoc dobrovoľníkov ochotných dôjsť starkým na nákup, odprevadiť ich ku lekárovi, a pod. V prípade záujmu o takúto formu pomoci napíš na relevant@relevant.sk.

Ak ťa nezaujala žiadna ponuka, ale rád by si sa stretával s mladými ľuďmi v tvojom veku, môžeš prísť osobne na stretnutie (okrem letných prázdnin):

  • mládeže (11-18 rokov)každý piatok o 17:00 na Svätoplukovej 11, Prešov
  • staršej mládeže (18+ rokov)každá streda o 18:00 v klubovni Puzzle na Svätoplukovej 12, Prešov

Budeme radi, ak sa k nám pripojíš  🙂

Skontaktovať sa môžeš aj cez tento webový formulár: