Koncom roka 2016 sme aj vďaka Nadácii Slovenskej Sporiteľne mohli zrekonštruovať a zrenovovať Domov na polceste Hniezdo. Ďakujeme, že sme vďaka podpore Nadácie mohli vymeniť okná, kuchynskú linku, dvere, podlahu v chodbe a kuchyni, vymaľovať miestnosti a zakúpiť nové vybavenie kuchyne a kúpeľne.

 

Za všetky dievčatá, ktoré bývajú v Hniezde sa poďakovala Paťka v liste Nadácii Slovenskej sporiteľne:

Mila organizácia,

v mne všetkých dievčat sa Vám chceme veľmi pekne poďakovať za to, že ste nám umožnili prerobiť byt na to, aby sme mohli kvalitnejšie bývať, a tým si splniť sny na modernejšie bývanie, keďže sme boli zvyknuté na menší komfort.

Dalo nám to mnoho úsilia, aby to vyzeralo tak, ako to vyzerá teraz. Prežili sme si popri tom kopec srandy a chvíle strávené v kruhu ľudí, ktorí nám boli ochotní pomáhať pri rekonštrukcii bytu. Tým sa utužili vzťahy medzi klientkami a sociálnymi pracovníkmi Relevantu a taktiež sme spoznali nových ľudí, za čo vám  ďakujeme.

Keď spomíname na najväčší zážitok pri rekonštrukcii, utkvie nám v mysli  stavanie skrine. Stavali sme ju skoro 6 hodín, no počas tých hodín sme sa tak pobavili ako asi nikdy. Bolo to veľmi náročné postaviť. Bol to neopísateľný pocit, že sme to zvládli.

Tiež ste nám umožnili vymaľovať izby podľa našich prianí, za čo vám veľmi ďakujeme. Cítime sa omnoho lepšie, aj z hygienického hľadiska.

Tohtoročné Vianoce boli výnimočne tým, že sme ich mohli stráviť už v prerobenom byte. Pohľad na novú kuchynskú linku bol neopísateľný. Prednedávnom sme mali ešte staré okná, cez ktoré veľmi unikalo teplo. No teraz sa to nedá porovnať. Teplo neuniká a je nám super.

Aspoň touto cestou sa vám chceme poďakovať za vašu nesmiernu pomoc pre náš kvalitnejší život. ĎAKUJEME!