Relevant n.o. je tu pre Vás. A boli sme Vám k dispozícii aj na Veľtrhu sociálnych aktivít, ktorý sa uskutočnil dňa 18.5.2019 v obchodnom centre Eperia v Prešove. Spolu s dvadsiatimi pomáhajúcimi organizáciami sme Vám ponúkli možnosť zoznámiť sa s našou prácou v oblasti domácej opatrovateľskej služby, so sprevádzaním mladých dospelých žien v Domove na polceste Hniezdo, s rozmanitými aktivitami v Klubovni určenými aj pre verejnosť. Ponúkli sme Vám ukážku našich výrobkov z kreatívnej Dielne pre život.

Sme vďační občianskemu združeniu Fórum kresťanských inštitúcií za pozvanie na toto podujatie. Spoznali sme kolegov z obdobných zariadení a naštartovali alebo posilnili spoluprácu v rámci efektívnejšieho prepájania sa v sociálnej oblasti.

Ak si mladá žena, ktorá opúšťa Detský domov, resp. Centrum pre deti a rodinu, či pestúnsku rodinu a necítiš sa byť ešte pripravená na samostatný život, príď. 

Ak máte milovaného príbuzného – seniora, ktorý zo zdravotných a sociálnych dôvodov nezvláda sebaobsluhu a cíti sa byť osamelý, oslovte nás.

Ak hľadáte vhodné využitie voľného času v peknom interiéri, pri šálke teplého čaju, s milým hosťom, pozrite si ponúkané podujatia v našej Klubovni.

Hľadáte miesto pre firemné stretnutia alebo školenia? Ponúkame Vám priestor na prenájom s plným vybavením (sociálnym, kuchynkou a vhodnou technikou).

Všade medzi sebou nájdeme ľudí, ktorí potrebujú v určitej fáze svojho života – sprevádzanie a možno aj cielenú pomoc – intervenciu. Preto sa nebojme prehovoriť a vyhľadať podporného pracovníka. Nie je to nič zahanbujúce. Práve naopak. Je to pravda o sebe samom, odvaha niečo zmeniť a múdrosť v tom, že chcem osobnostne rásť. 

 

Tím Relevant