Slovenská sporiteľňa je partnerom, ktorý nás vždy dokáže podporiť v tom správnom čase. Pomohla nám finančne aj materiálne, keď sme rekonštruovali Hniezdo a zariaďovali Dielňu pre život, aj tréningom finančnej gramotnosti, keď sme plánovali školenie pre našich klientov. Podobne tomu bolo aj v čase, keď sa nám podarilo do prenájmu získať ďalší byt na sídlisku Sekčov, aby podobne ako susedný byt, v ktorom sídli Domov na polceste Hniezdo, mohol slúžiť mladým ľuďom v našom meste.

Slovenská sporiteľňa spolu so svojou nadáciou dlhodobo podporuje zamestnancov, aby spoločne pomáhali v komunitách, v ktorých žijú. Ponúkla nám pomoc v podobe svojich zamestnancov ako dobrovoľníkov práve v čase, keď sme plánovali maľovania nového bytu.

Vďaka ochote, nadšeniu a energii troch pracovníkov Slovenskej sporiteľne sme v utorok 14. novembra 2017 strávili príjemný deň pri práci mimo našich kancelárií s maliarskymi štetcami a valčekmi namiesto počítačov a spoločne sa nám podarilo urobiť poriadny kus práce.

Ďakujeme Slovenskej sporiteľni a jej zamestnancom, ktorí sa rozhodli svoj dobrovoľnícky deň stráviť s  tímom Relevantu, n.o. a pomôcť nám pri našich prvých krokoch k tomu, aby sa mladí ľudia, ktorí budú využívať novo prenajatý byt mohli cítiť v jeho prostredí nielen bezpečne ale aj príjemne 🙂